1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. ‘Göç Konuşuyoruz’ webinar serisi...

‘Göç Konuşuyoruz’ webinar serisi devam ediyor

ICMPD (International Centre for Migration Policy Development) 6 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 14.00’te ‘Türkiye’de Özellikle Covid-19 Sonrası Süreçte Göçmen ve Mültecilerin Desteklenmesinde Kamu – STK İş Birliğinin Rolü’ konulu webinar düzenliyor. 

ICMPD Ocak 2021’den itibaren iki haftada bir Göç Konuşuyoruz/ Talking Migration isimli webinarlar serisinde her oturumda Covid-19 ile birlikte göç alanındaki diğer önemli gelişmelerin göç yönetimi ve göç ve kalkınma konularının farklı boyutlarına olan etkisi tartışılıyor.

6 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 14.00’te ‘Türkiye’de Özellikle Covid-19 Sonrası Süreçte Göçmen ve Mültecilerin Desteklenmesinde Kamu – STK İş Birliğinin Rolü’ konulu webinarda göç sektörünün önde gelen uzmanlarıyla ve ICMPD uzmanlarıyla öne çıkan konularda sohbetler gerçekleştirerek, göç alanında çalışan kişilere alanla ilgili tematik bilgiler sağlanması amaçlanıyor.

Türkçe olarak gerçekleştirilecek olan oturuma GİGM Uyum ve İletişim Dairesi Başkanı Sayın Aydın Keskin Kadıoğlu, Mülteci Destek Merkezi Genel Koordinatörü Sayın Safa Karataş, Batı Balkanlar ve Türkiye Bölge Koordinatörü Tamer Kılıç ve Proje Müdürü Zeynep Benli katılımıyla gerçekleşecek.

Webinar Kayıt Linki: https://icmpd.zoom.us/webinar/register/WN_GFFm8NtsR4WUxGnnTxduMQ

Skip to content