1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Google ile Sivil Toplum...

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı artık Türkiye’de

Dünyayı değiştiriyorsanız Google size destek olmak istiyor!

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı, uygunluk kriterlerini karşılayan Sivil Toplum Kuruluşlarının Google Apps, Google Reklam Bağışları, YouTube ve diğer ürünlere ücretsiz erişmelerine olanak sağlıyor. Bu araçlar, yeni bağışçılar ve gönüllüler bulmanıza, daha verimli çalışmanıza ve sivil toplum kuruluşunuzun hikayesini anlatmanıza yardımcı olabilir.

Programa katılarak Gmail, Google Takvim ve Google Drive‘dan oluşan Google Apps paketine ücretsiz erişin. Çevrimiçi belgeler üzerinde ortak çalışın ve 30GB’a kadar ücretsiz depolama alanına sahip olun. Böylelikle bilişim teknolojileri maliyetlerinizi azaltın ve çalışanlarınız ile gönüllülerin daha verimli bir şekilde birlikte çalışmalarına yardımcı olun. Google Reklam Bağışları ile aylık 10,000 $’lık Google Adwords reklam bağışına sahip olun!

Google Reklam Bağışları, Google’ın çevrimiçi reklamcılık aracı olan AdWords’ün sivil toplum kuruluşu sürümüdür.

Google Reklam Bağışları, misyonunuzu ve girişimlerinizi Google arama sonucu sayfalarında tanıtmanız amacıyla AdWords™ reklamlarında harcayabileceğiniz aylık 10.000 $ tutarında ayni yardım sağlayarak sivil toplum kuruluşunuzu destekler. Anahtar kelime hedefleme aracılığıyla çalışmalarınızı öne çıkaracak benzersiz reklamlar oluşturarak farkındalık artışı sağlayın. Neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmek için çevrimiçi bağışları, bülten aboneliklerini, gönüllü kayıtlarını ve diğer işlemleri takip edin.

YouTube Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Programı ile YouTube’un sadece sivil toplum kuruluşlarına özel, zenginleştirilmiş sürümüne sahip olun. Doğrudan videolarınızın üzerine mesaj yerleştirerek, eylem çağrısı butonu ekleyerek destekçilerinizi eyleme geçmeye yönlendirin. Kuruluşunuzun logosunu ve markasını kullanarak kanalınızın görünümünü ve tarzını özelleştirin.

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları’na başvurmak için

Global olarak TechSoup kuruluşu ortaklığında yürütülen Google ile Sivil Toplum Kuruluşları programına katılmak için ilk olarak TechSoup Türkiye Yazılım Bağışı Programı’na kayıt olmanız ve başvuru için uygunluk onayı almanız gerekiyor. TechSoup Türkiye’ye nasıl kayıt olacağınızla ilgili daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

TechSoup Global, dünya genelinde kar amacı gütmeyen kuruluşların çalışmalarının etkisini artırmak için teknolojiye erişimlerini destekleyen San Francisco merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. 110’un üzerinde ülkeyi kapsayan TechSoup Global ağının yerel bir partneri olarak STGM Türkiye’de, Google, Microsoft ve Bitdefender gibi şirketlerin kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütmektedir.

Bağış programı kapsamında sivil toplum kuruluşları bulut tabanlı hizmet uygulamaları, işletim sistemi yazılımları, sunucu yazılımları, güvenlik yazılımları gibi ürünler için bağış talebinde bulunabilirler.

www.techsoupturkiye.org.tr

twitter.com/techsoupturkiye

www.facebook.com/TechSoupTR

destek@techsoupturkiye.org.tr

Skip to content