1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Güneş Festivali ve atölye...

Güneş Festivali ve atölye çalışmaları başlıyor

Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği, yürüttüğü Sivil Toplum Diyaloğu-CSD destekli projesi kapsamında 11-14 Ocak 2017 tarihlerinde İzmir, Bayraklı’da Güneş Festivali (GÜNFEST) ve atölye çalışmaları düzenliyor. Derneğin festival ve atölye çalışmaları için yaptığı duyurulara göz atmak için:

“Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği, Güneş Festivali (GÜNFEST) düzenliyor.”

“Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği, AB Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında İtalyan Kyoto Club ortaklığında yürüttüğü ‘’Güneş Enerjisi & Enerji Verimliliği’’ adlı proje çerçevesinde 11-14 Ocak 2017 tarihlerinde 4 günlük bir festival düzenliyor.

İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek olan GÜNFEST’te İtalya’dan gelecek olan proje ortakları, iklim değişikliği, güneş enerjisi uzmanları ve sivil toplum liderlerinin yanı sıra bir çok eğitim ve sanayi kuruluşu da açtıkları standlarda katılımcılar ile buluşacak. Festival kapsamında yenilenebilir enerji, güneş enerjisi, enerji verimliliği ve iklim değişikliği konularında 4 başlıkta (Karikatür, şiir, bilim iletişimi sunumu ve kısa film) yarışmalar düzenlenecek.

Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği, 4 gün sürecek olan bu festivale tüm güneş gönüllülerini davet ediyor.”

“Yer: Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi- Bayraklı / İzmir
Tarih: 11-12-13-14 Ocak 2017

Karikatür, Bilim İletişimi Sunumu, Şiir ve Kısa Film Yarışma Konuları: Güneş Enerjisi, Enerji Verimliliği, Yenilenebilir Enerji, İklim Değişimi

Son başvuru tarihi: 20 Aralık 2016

Başvurular husnuyar@hotmail.com adresine mail yoluyla ya da 1717 Cad. No:58/417 Ses Pasajı Karşıyaka adresine posta veya elden teslim edilecektir. (Bilim iletişimi sunumu için powerpoint taslağını aşağıda verilen dernek web-sitesi adresinde bulabilirsiniz.)”

Detaylı bilgi için:
Hazal Coşkun (Proje Halkla İlişkiler Uzmanı)
Tel: +90 554 897 86 14
Mail: husnuyar@hotmail.com, hazalco@gmail.com
Facebook: Güneş Enerjisi & Enerji Verimliliği Projesi

“Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği İtalyan teknik uzmanlar ile yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konusunda atölye çalışması düzenliyor.”

“Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği, Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında yürüttüğü ‘’Güneş Enerjisi & Enerji Verimliliği’’ başlıklı proje çerçevesinde 12-14 Ocak 2017 tarihlerinde atölye çalışması düzenleyecek. 3 gün boyunca tekrar edilecek olan çalışma Kyoto Club Direktörü Sergio Andreis, Kyoto Club Enerji Verimliliği bölümünden Eugenio Barchiesi ve AzzeroCO2 teknik uzmanlarından Alessandro Martella moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Projenin bir diğer faaliyeti olan Güneş Enerjisi Festivali’nin yapıldığı tarihlerde ve yerde yapılacak olan atölye çalışması katılımcıları aynı zamanda enerji konusunda çalışan, faaliyet gösteren ve çalışmalar yapan şirket, STK ve eğitim kurumlarının standlarını gezerek sektör hakkında detaylı bilgi edinebilecek. Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği yenilenebilir enerji, güneş enerjisi sistemleri, iklim değişikliği ve enerji verimliliği konularında bilgi, deneyim paylaşımında bulunmak isteyen, sorularına cevap arayan herkesi Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’ne davet ediyor.”

Atölye çalışmalarına katılım için başvuru formu linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTSXuSlJ6xpL5sAV7e1mgE2kKjGtzP4Kmylb4M1nv4e86yhg/viewform


Atölye çalışmasına katılım ücretsiz olup eğitim dili İngilizcedir, Simultane tercüme yapılmayacaktır.
Yer: Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi – Bayraklı/İZMİR
Tarih: 12-13-14 Ocak 2017

Saat: 10.00-14.30

Detaylı Bilgi için:

Hazal Coşkun – Proje Halkla İlişkiler Uzmanı
Cep : +90 554 897 86 14

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content