1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. İnci Vakfı Çocuk Orkestrası...

İnci Vakfı Çocuk Orkestrası barış için söylüyor

Cevdet İnci Eğitim Vakfı ve Bornova Belediyesi‘nin ortak düzenleyeceği, İnci Vakfı Çocuk Orkestrası- Barış için Müzik-İzmir ekibinin sahne alacağı konser 23 Nisan günü saat 16.30’da İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde. Konser, 2015 yılında dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocukların bir araya gelmesiyle kurulan orkestranın halka açık ilk etkinliği olacak.

Vakfın duyurusu aşağıdaki gibidir:

“Eğitime Destek, Geleceğe Hizmet anlayışıyla Cevdet İnci Eğitim Vakfı’nın Bornova Belediyesi ile ortak Aralık 2015’te hayata geçirdiği “İnci Vakfı Çocuk Orkestrası / Barış için Müzik- İzmir” ilk halka açık konserini verecek. 6-16 yaş arası çocukları sanatla buluşturmayı amaçlayan Orkestra, müziğin renkli ve evrensel dünyasıyla bir müzik ziyafeti sunacak. Farklı enstrümanlarla tanışıp yeteneklerini keşfeden Bornova- Naldöken bölgesinden 65 çocuk ile 55 kişilik TOBAV Çocuk Korusu’nun sahne alacağı dev konseri, Şef Tolga Akın yönetecek.”

Tarih: 23 Nisan 2017 Saat: 16.30 Yer: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi”

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content