1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. İsmail Beşikci Vakfı Sertifika...

İsmail Beşikci Vakfı Sertifika Programı başlıyor

İsmail Beşikci Vakfı uzun süredir düzenlediği teras söyleşilerine bu yıl sertifika programı dahilinde her hafta başka bir konuğun katılacağı seminerlerle devam ediyor. Kürt tarihi, kültürü ve sanatı konularında 20 hafta sürecek olan seminerler dizisi 2015-2016 İBV Sertifika Programı olarak 7 Kasım 2015 Cumartesi günü saat 17.00 de başlıyor. Sertifika programındaki tüm seminerler herkese açık olacaktır. Ancak sertifika alınabilmesi için seminerlerin düzenli takip edilmesi ve kayıt olunması gerekmektedir. Yer: İsmail Beşikci Vakfı Teras Salonu Kayıtlar 30 kişi ile sınırlıdır. GÜNCEL PROGRAM  Not: Kayıt için hafta içi her gün aşağıdaki e-posta adresinden ve telefon numarasından bilgi alabilirsiniz. ismailbesikcivakfi@gmail.com Tlf: 0212 245 81 43 İstiklal Cad. Kuloğlu Mah. Ayhan Işık Sok. No: 21/1-4 Beyoğlu / Istanbul

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content