1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. İstanbul Roman Ağı Çalışma...

İstanbul Roman Ağı Çalışma Toplantısı

1. gün: İstanbul Roman Ağı Çalışma Toplantısı: İstanbul Roman Ağının kurumsal yapısının güçlendirilmesi başlıklı 1 günlük bir çalışma toplantısı gerçekleştirilecek ve bu toplantıya Rom Dom Lom Abdal grupların 25 temsilen STK temsilcileri katılacaktır. Toplam 25 kişinin katılacağı toplantıya ayrıca diğer STK temsilcileri ve akademisyenler de katılacaktır. Toplantının sonunda ise sonuç bildirgesi hazırlanarak elektronik ortamda paylaşımı yapılacaktır. Toplantıda İstanbul Roman Ağı’nın misyon, vizyon, temel değer, ilke ve hedefleri ve yol haritasının belirleneceği oturumlar yer alacaktır.
2.gün: Kurum ziyaretleri Programın ikinci gününde ise saha ziyaretleri gerçekleştirilecektir. İstanbul da baraka ve çadırda yaşayan romanların ziyareti ve sorun tespiti ( Kuştepe,Pendik,Ümraniye vb.)
Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü. DİKKAT: faaliyet takviminde gün belirtilemiştir. Ocak 2017 olarak verilmiştir, sisteme gün girilmesi gerektiği için olası bir tarih girilmiştir. Tarihin revizyonu gerekmektedir.

Skip to content