1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. İyi İşler Yapan Güzel...

İyi İşler Yapan Güzel İnsanlar Konferansı

Çalışma kapsamında günümüzün temel sorunları olan ekolojik bozulma, doğanın ve türlerin yok olması, sağlıksız gıda üretimi, enerji krizi, ekonomik ve sosyal krizler ve sürdürülebilir olmayan üretim/tüketim döngülerini ele alarak kalıcı, yenilikçi çözümler sunmak, Türkiye’den iyi örnekleri görünür kılmak amacıyla ilham veren, yenilikçi ekolojik sosyal girişim örneklerinin sunulacağı, iyi uygulamaların öne çıkarılacağı 1 günlük konferansın giderleri desteklenmiştir.

 

 

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content