1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kadın Kütüphanesi 25. Yıl...

Kadın Kütüphanesi 25. Yıl Kampanyası başlattı

Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfı, kadın tarihini araştırmak isteyenler için gerekli malzemeyi toplamak ve geliştirmek amacıyla Kadın Kütüphanesi‘ni hayata geçirdi.

22 yılda kadın konusundaki belgelerden oluşan ilk ve en büyük koleksiyonu oluşturan Kadın Kütüphanesi 25. yılda 1000 kişiden 25 TL bağış çalışması başlattı. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kitap, arşiv, süreli yayınlar, efemeralar, 22 yıllık basın taramasından oluşan gazete kupürleri, kadın örgütleri koleksiyonu, özel arşiv koleksiyonu, görsel koleksiyonlar (kartpostal, afiş, fotoğraf, dia, video, kaset) ve sanatçı, yazar ve siyasetçi kadınların biyografik dosyalarından oluşan koleksiyonu incelemek için tıklayın: http://www.kadineserleri.org

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content