1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kadınların barış aktivizmi

Kadınların barış aktivizmi

Çalışma kapsamında, çatışma bölgelerinde barış aktivizmi yapan kadın gruplarının ilham verici öykülerini bir araya getirecek bir kitap oluşturuluyor. Bu nedenle özellikle “Yugoslavya İç Savaşı’nda” Saraybosna’da bulunan kadın gruplarıyla röportajlar yapılıyor. Çalışmayla, geniş bir coğrafi ölçekteki deneyimlerin, barış aktivisti kadınların güncel etkinlikleriyle bağlantılandırılması amaçlanıyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content