1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kanseri hapsetme tedavi et...

Kanseri hapsetme tedavi et projesi

Türkiye’deki hapishanelerde 5 bin 871 kadın mahpus bulunuyor. Hapishanede sağlığı bozulan bir mahpusun, revir ve ardından hastahaneye gitmesi sağlığına kavuşma sürecini uzatabiliyor. Bu nedenle çalışma ile kadın mahpusların meme kanserine karşı, revire gitmeden ön teşhis yapabilmeleri amaçlanıyor. Hazırlanan kitapçıklarla kadın mahpusların kendilerine teşhis koymalarının önü açılıyor, ayrıca cezaevine giren yeni mahpuslara da muayene biçimini öğretmeleri hedefleniyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content