1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kaos GL’nin düzenleyeceği HIV...

Kaos GL’nin düzenleyeceği HIV Konferansı 3 Aralık’ta

Bugün 1 Aralık Dünya AIDS Günü. Kaos GL, AIDS Günü kapsamında 3 Aralık’ta HIV Konferansı düzenliyor. HIV/AIDS konusunda farkındalık çalışmalarının paylaşılacağı ve savunuculuk önerilerinin tartışılacağı konferans Ankara’da gerçekleşecek. Konferansın etkinlik sayfası için tıklayınız: https://www.facebook.com/events/538722536325061/?active_tab=about

Kaos GL’nin konferansa ilişkin duyurusu aşağıdadır:”Kaos GL Derneği, 1 Aralık Dünya AIDS Günü kapsamında Ankara’da HIV Konferansı düzenliyor. Konferansta HIV’e dayalı damgalama, HIV ve AIDS ile yaşayanlar için akran danışmanlığı ve HIV enfeksiyonun Avrupa’daki yansımaları konuşulacak.

3 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek olan konferansta HIV akran danışmanı Yasin Erkaymaz, araştırmacı Furkan Hancıoğlu ve aktivist Rafael Bilidas konuşmacı olacak. Konferansın moderatörlüğünü Kaos GL’den Hasan Andreas Atik yapacak.

HIV/AIDS’e dair alan deneyimleri, uluslarası deneyimle ve damgalanmaya dair her şeyin konuşulup tartışılacağı konferans, 3 Aralık Cumartesi günü saat 17’de Neva Palas Otel’de olacak.”

Skip to content