1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Klaskur Kültür Evi

Klaskur Kültür Evi

Genel olarak kentsel hizmetlerden mahrum olan köylerdeki özellikle yaşlı ve ilköğretim çağındaki çocukların bilgiye erişimi son derece sınırlıdır. Bu temelde destek kapsamında köyde aynı zamanda panel, söyleşi, film gösterimi gibi etkinliklerin de yapılabileceği, ücretsiz internet erişimi hizmeti verecek ve kütüphanesi olan bir kültür evi açılmıştır. Kütüphane gönüllü kitap ve diğer destekler ile kurulmaktadır. Ayrıca ücretsiz internet erişimi için bilgisayar hizmeti de verilecektir.[vc_video link=”https://youtu.be/bZISdt6ITEQ”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content