1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Korku ve Umut Sarkacında...

Korku ve Umut Sarkacında Sosyal Fayda İletişimi

Türkiye’nin tek sosyal fayda iletişimi konferansı Hemzemin, 12 Nisan Salı günü, Pera Müzesi’nde ikinci kez düzenleniyor. Konferansın bu yılki teması Korku ve Umut Sarkacında Sosyal Fayda İletişimi. Alanında uzman konuşmacıları sivil toplum kuruluşu temsilcileri, akademisyenler, medya mensupları ve iletişimcilerle bir araya getiren Hemzemin, Myra Ajans tarafından, Yaşama Dair Vakıf’ın desteğiyle, Borusan Holding ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Daha İyi Bir Sivil Toplum İletişimi İçin Deneyim Paylaşımı hedefiyle yola çıkan Hemzemin’in ikincisi konferansı, Korku ve Umut Sarkacında Sosyal Fayda İletişimi başlığı altında ve 12 Nisan 2016 Salı günü, Pera Müzesi’nde düzenlenecek.

Çeşitli alanlardan konuşmacılar, bu başlık altında sosyal fayda meseleleri için “kıyamet senaryoları ile kolay çözüm beklentileri arasında” salınan iletişim projeleri iletişim ortamını kaplamışken, hakikati anlamak ve anlatmanın zorlukları üzerine, deneyim ve birikimlerini aktaracaklar.

Sosyal fayda projeleri ve sivil toplum kurumları için tasarım ve iletişim hizmeti veren Myra’nın girişimi ve Yaşama Dair Vakıf’ın desteğiyle yapılan konferansın ana sponsoru Borusan Holding.

Yurtiçi ve yurtdışından alanında öncü 15 konuşmacının yer alacağı konferans, sivil toplum kuruluşları, uzmanlar, akademisyenler, medya mensupları ve iletişimcilerin katılımına açık. Davetlilerin ücretsiz olarak katılabileceği konferansın hazırlık faaliyetleri sosyal fayda iletişimi alanından uzmanların oluşturduğu bir çalışma grubu yürütüyor.

Bu linkten programı indirebilirsiniz.

Sınırlı sayıda yer olan konferansa katılım için kayıt yaptırmak gerekiyor.

İletişim ve LCV için:
Funda Aydın
fundaaydin@hemzemin.org
0533 465 04 27
Skip to content