1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kostümlü Bike Party 23...

Kostümlü Bike Party 23 Nisan’da İzmir’de

Sivil Düşün desteğiyle 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda İzmir’de gerçekleştirilecek kostümlü Bike Party ile bisikletin bir araç olarak kullanılabileceğine dikkat çekmek hedefleniyor. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek kostümlü bisiklet sürüşü etkinliği aktivist Pınar Pinzuti’nin Sivil Düşün Aktivist Programı desteğiyle gerçekleşecek. Pinzuti daha önce Süslü Kadınlar Bisiklet Turu gibi etkinlikleri de hayata geçirmişti. Bike Party 23 Nisan 2016 Pazar günü saat 14:00’de İzmir Konak Saat Kulesi‘nden başlayacak. Trafiğe kapatılmış caddelerde yavaş bir tempo ile bisiklet sürülecek, Alsancak KültürPark’a Basmane Kapısı’ndan giriş yapılacak. KültürPark’ta yetişkinler ve çocuklarla birlikte eğlence düzenlenecek. Herkesin katılımına açık olacak Bike Party hakkında daha fazla bilgiyi Bisikletizm blog sayfasında ve Facebook etkinlik sayfasında bulabilirsiniz. bike party izmir  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content