1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. LGBTİ Hareketi ve Aktivizmi...

LGBTİ Hareketi ve Aktivizmi Öğrenim Programı başvuruları devam ediyor

#SivilDüşün desteğiyle, 2017 yılında ikincisi düzenlenecek olan ‘LGBTİ Hareketi ve Aktivizmi Öğrenim Programı’nın ilk ayağı 24-26 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Programın, katılmak isteyenler arasından seçilecek 25 kişiyle gerçekleştirilmesi öngörülüyor. Program kapsamında düzenlenecek atölyeler, katılımcıların LGBTİ hareketi ve aktivizmi alanlarında yetkinliklerini arttırmayı hedefliyor. Program, LGBTİ hareketi ve aktivizmi konusunda bilgi edinmek, SPoD içerisinde etkin olmak ve LGBTİ hakları savunuculuğu yapmak isteyenlere açık. Program için son başvuru tarihi 5 Mart 2017. SPoD tarafından yayınlanan duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

“2. SPoD Aktivizm Programı başlıyor! Sivil Düşün AB Programı desteğiyle, 2017 yılında ikincisi düzenlenecek olan LGBTİ Hareketi ve Aktivizmi Programı’nın amacı, genel olarak LGBTİ hareketi içerisinde, özel olarak da SPoD’da etkin olmak isteyen fakat nereden ve nasıl başlayabileceğini bulamamış kişilere destek sağlamaktır. Bu programın LGBTİ hakları savunuculuğu alanına katkı sağlayacağını düşünerek heyecanlanıyoruz. Umarız hem sizin hem de SPoD’un bu alandaki ihtiyaçlarını karşılayan ortak bir noktada buluşabiliriz. Program ve başvuru ile ilgili detaylara aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.”

http://www.spod.org.tr/turkce/aktivizmprogrami2/ 

Online Başvuru Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFKpR1oW9NC_T0gSwpmE79wUV3Xp9ah0s4walNI2D7NBrVzw/viewform

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content