1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Lgbtisagligi.org Web Sitesi (LGBTİ’ler...

Lgbtisagligi.org Web Sitesi (LGBTİ’ler için sağlık portalı)

Çalışma kapsamında içeriği uzmanlar tarafından hazırlanan Lgbtisagligi.org sitesi tasarlandı. Lgbtisagligi.org cinsel sağlık ve ruh sağlığı alanında LGBTI’lerin sık karşılaştıkları sorunlardan yola çıkarak temel sağlık bilgilerinin, sağlık haklarına ilişkin bilgilerin bulunduğu, diğer yandan LGBTİ’ler ve sağlık konusundaki akademik çalışmaları ve güncel haberleri içeren bir portal olarak kurgulanmıştır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content