1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Mama Cash başvuruları yaklaşıyor

Mama Cash başvuruları yaklaşıyor

Kadın ve LGBTİ hakları alanında faaliyet gösteren örgütlere verilen hibe fonu Mama Cash için başvurular yaklaşıyor. Çalışma alanları cinsellik, toplumsal cinsiyet, üreme adaleti, şiddetle mücadele, işçi hakları, temel haklar, adalet, eğitim ve sağlık hizmetlerine erişim vb. olan örgütlerin başvuruları 15 Mart-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında kabul edilecek. Hibe fonuna başvuracak örgütlerde, hedef grubu olan kadın veya LGBTİ bireyler tarafından yönetilme şartı aranıyor. Başvuru sonuçları 15 Haziran 2017’ye kadar açıklanacak.
Mama Cash web sitesi için >> http://www.mamacash.org/

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content