1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. MASAL DEĞİL GERÇEK

MASAL DEĞİL GERÇEK

Biyolojik aileleri ile birlikte yaşama ve büyüme şansını kaybedip, devlet koruması altına alınan çocuklar kurum bakımına alınıyor. Bu çocukların bir kısmı evlat edinme ve koruyucu aile hizmet ve bakım modellerinden faydalanıyor. Bu çalışmada, Burgulu Saç Masalı isimli resimli masal kitabı oluşturuldu ve bu kitaplar ile öncelikle farklı aile modellerinin toplum algısındaki normalleşme süreçlerine olumlu katkı sağlanması amaçlandı.

 

[/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content