1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Mültecilere Sürdürülebilir Destek İçin...

Mültecilere Sürdürülebilir Destek İçin Kapasite Geliştirme Programı

International Medical Corps Türkiye Temsilciliği tarafından, İsviçre Hükümeti’nin desteğiyle uygulanmakta olan “Türkiye’de Mültecilere Sürdürülebilir Destek İçin Yerel Sivil Toplum Örgütlerinin Kapasitesini Güçlendirme Projesi” kapsamında başlatılan Kapasite Geliştirme Programı, başvurulara açıldı.

Mart-Haziran 2016 arasında devam edecek olan Kapasite Geliştirme Programı’nın amacı, sivil toplum örgütlerini, mültecilere yönelik hizmetlerinde, bilgi ve kapasitelerini geliştirmek yoluyla desteklemek.

Program hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru formuna, projenin www.rongonetwork.org adresindeki websitesinden erişilebilir. Başvurular için son tarih 10 Mart 2016.

Kapasite Geliştirme Programı, mültecilere yönelik çalışmalar yürüten ya da yakın zamanda yürütmeyi planlayan sivil toplum örgütlerinin başvurularına açık. 

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content