1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Networking for Cooperation of...

Networking for Cooperation of Cooperatives (Kooperatifler Dayanışma Ağı)

Çalışma kapsamında gençler tarafından kurulmuş, gençlerin enerjisine ihtiyaç duyan ve gençlere alan açmak isteyen kooperatiflere çalışma ziyareti yapılması, gençlerle işbirliği konusundaki avantajların paylaşılması, işbirliği ve ortaklık geliştirme süreçlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Ek olarak, kooperatiflerin gelişme sürecinde yerel yönetimlerle işbirliğinin desteklenmesi, yerel yönetimlerce ihtiyaç duyulan hizmetlerin kooperatif örgütlenmelerinin katkısıyla giderilmesi konusunda yeni işbirliği modelleri geliştirilmesi çalışmanın somut çıktıları arasında olacaktır. Bu doğrultuda İtalya, İspanya ve Belçika çalışma ziyaretleri ve İzmir Kooperatifler Dayanışma Ağı Çalıştayı katılımı amaçlanmıştır.

[vc_btn title=”Genç İşi Kooperatif röportajı için tıklayınız!” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fgenc-isi-kooperatif-ile-sivil-dusun-hareketlilik-ag-olusturma-destegini-konustuk%2F||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content