1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ODTÜ Toplumsal Cinsiyet ve...

ODTÜ Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Konferansı, 9-11 Ekim’de Ankara’da

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Anabilim Dalının lisansüstü eğitime başlamasının 20. yılı nedeniyle 9 – 11 Ekim 2015 tarihleri arasında uluslararası bir konferans düzenliyor.

Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmalarında Bilgi ve Politika konulu konferansın temel hedefi, uluslararası düzlemde ve Türkiye’de bu alanda birikmiş bilgi ve deneyimin aktarılması. Konferans, disiplinler arası alanın kuramsal ve söylemsel meselelerinin bilgi ve siyaset düzleminde tartışılmasına zemin yaratmayı, kuşaklar arası buluşmaya ve tanışmaya olanak sağlamayı ve ortak çalışmalar yapmak için ortam yaratmayı hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi için >> http://www.gws2.metu.edu.tr/conference2015/

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content