1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. OHAL Sürecinde Anadolu Medyası

OHAL Sürecinde Anadolu Medyası

Türkiye’nin yedi ayrı bölgesinde ki illerde gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitesi olarak faaliyet gösteren medya kuruluşlarının içinde bulunduğu durumun OHAL sürecinde nasıl etkilendiğini konuşmak, tartışmak, bu süreç ile birlikte daha da zorlaşan şartların iyileştirilmesi için yapılması gerekenleri belirlemek ve çözüm üretmek amacıyla Ankara’da iki günlük bir medya çalıştayı gerçekleştirilecektir. Çalışmaya TİMEF (Tüm İletişim ve Medya Federasyonu) üyesi derneklerin temsilcileri ve üye olmayan çeşitli illerdeki medya derneklerinin başkan ve yöneticileri katılacaklardır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content