1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Önemli Kuş Alanları İzleme...

Önemli Kuş Alanları İzleme Buluşması

Doğa Derneği’nin 22 farklı ilden 40 katılımcı ile gerçekleştireceği buluşma, nesli küresel ölçekte tehlike altında olan kuş türleri için belirlenmiş Önemli Kuş Alanları’nın izlenmesi ve korunması için yerelde çalışan kişi ve kurumların kapasite geliştirmesi, deneyim paylaşımı ve gelecek çalışmaların planlanmasını hedeflemektedir. 28-29 Ocak 2017’de Ankara’da gerçekleştirilecek buluşmaya yerel dernekler, insiyatif/platformlar, üniversite toplulukları, akademisyenler ve aktivistler katılacaktır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content