1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Örgüt İçi Çalışma ve...

Örgüt İçi Çalışma ve Strateji Belirleme Kampı

Derneğin 2013-2016 yıllarını kapsayan 1. dönem çalışmalarının değerlendirilmesi. Forum: Hak temelli yaklaşımı esas alan derneklerin kaynak geliştirme sorunları ve yenilikçi kaynak. Çalıştay: Çalışma komisyonları ekseninde derneğin 2. dönem gündeminin belirlenmesi. Çalışma komisyonları çalıştay sunumları. Forum: Çalışma komisyonları kararları doğrultusunda derneğin saha faaliyetleri ve il temsilciliği

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content