1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ORTAK AKIL ÖRGÜTLENMESİNDE SÜRYANİLER

ORTAK AKIL ÖRGÜTLENMESİNDE SÜRYANİLER

Mardin Midyat’ta kurulan ve Bölgede ki Süryani Derneklerinin çoğunluğunu bünyesinde barındıran Süryani Dernekler Federasyonu (SÜDEF)Hak-temelli konularda ,süryanilerin yaşadığı sorunları yerinde görünür yapmak, çözüm önerileri aramak,AB deki iyi örnekleri öğrenmek ,AB Ülkelerindeki Süryani Dernekleri,ağları ve platformlarıyla uluslararası ağ kurmak , işbirliği geliştirmek, ve benzer faaliyetler oluşturmak ve bunlara katılarak Savunuculuk çalışması, lobicilik faaliyetleri, yaparak kapasitelerini geliştirmek için hem Türkiye ‘de hem AB ülkelerinde toplantılar düzenlemeyi bu çalışmada önermektedir.
Faaliyet Mardin /Midyat ve Almanya /Stuttgart da karşılıklı olarak geniş kapsamlı toplantılar olarak düzenlenecektir.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content