1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. oslo freedom forum

oslo freedom forum

oslo özgürlük platformu birçok alandan aktivist ve derneklerin katıldığı konuşmacıların ve katılımcıların özgürlük hakkında birçok konunun konuşulacağı ve öneriler ve sorunların çözülebileceği bir platformdur. bu forum her yıl düzenlenmekte ve fikri özgürlük olmak üzere birçok alanda eğitimler vermekte ve bilgi edinilmektedir. foruma aktivist olarak katılacağım. Bodrum yarımada engelli haklarını koruma derneği üyesiyim.Eskişehir osmangazi üniversitesinde turizm işletmeciliği anabilim dalında yüksek lisans yapmaktayım ve çalışma alanlarım engelli turizmi ve turizmde kadın çalışanlar ve yaşadıkları sorunlar üzerine. bu platform benim ve çalışmalarım için çok etkili olacağını düşündüğüm bir etkinlik. yazacağım makale ve bildirileri yazmakta ve çalışmalarımda bu forumdan elde edeceğim bilgiler yaptığım çalışmaları son derece etkileyecek ve hem ülkem adına hem de yaşanan sorunların çüzümü ve eşitlik içerisinde yaşamamız için oluşturabileceğim projeler için katkı sağlayacaktır. özgürlük, turizm , kadın ve engelliler için eşit bir dünya yaratmak dileğiyle bu forumda yer almak istiyorum. Eğitim ve akademik hayatım boyunca yapacağım projelerimde özgürlüğü temel alacağım. Turizm evrensel bir meslek ve ben mesleğimle akademik çalışmalarımı özgürlük eşitlik kavramları altında topluyorum. Yaptığımız dernek çalışmaları engellilerin özgürlüğü adına örnek teşkil etmektedir. Yeni fikir ve projeler üretmek adına katılacağım bu platformdan yapacağım interaktif görüşmelerle dernek çalışmalarına ve akademik çalışmalarıma farklı katkılar sağlayacağımı düşünüyorum. Forumun uluslararası olması benim için ayrıca önem arz etmektedir. Yazacağım yabancı makaleler ve uluslararası kongrelerde demokratik bir özgürlük savunucusu olarak farklı bir vizyon katacağım bu foruma katılarak.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content