1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Renexpo Su ve Enerji...

Renexpo Su ve Enerji Konferansı’na Sivil Düşün desteğiyle katılabilirsiniz

Renexpo Batı Balkanlar Su ve Enerji Konferansı, 25 – 27 Nisan 2017 tarihleri arasında Belgrad’da düzenlenecek. Bioenerji, arıtma ve içme suyu, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi ve depolama, enerji verimliliği, katı atık yönetimi gibi konularla hakkında oturumların düzenleneceği konferansta ücretsiz olarak katılınabilecek seminerler de bulunuyor.

Konferansa katılımcı olarak kayıt yaptırmak için http://www.renexpo-belgrade.com/renexpo-conference-registration.html?&L=1 linkindeki formu doldurabilirsiniz.

Detaylı konferans programını http://www.renexpo-belgrade.com/conferences.html?&L=1 linkinde bulabilirsiniz.

Uluslararası alandaki hak temelli toplantılara katılımınız ve ağ oluşturma/ savunuculuk çalışmalarınız #SivilDüşün Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği kapsamında desteklenmektedir. Sırbistan’da gerçekleştirilecek konferansa katılım için destek başvurusunda bulunabilirsiniz.

Uluslararası Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ile;

  • Uluslararası ve ulusal seyahat (Uluslararası seyahate uygun ülkeler listesi) 
  • Vize
  • Pasaport
  • Konaklama
  • Belge tercüme (Bu destek kalemi yalnızca sivil toplum örgütleri için uygun gider olacaktır.)
  • Ardıl ve diğer tercüme (Yurt dışı seyahatlerde gerekli olursa, çevirmenin yalnızca seyahat ve konaklama giderleri uygundur. Bu destek kalemi yalnızca sivil toplum örgütleri için uygun gider olacaktır.)

masraflarınızı uluslararası hareketliliğiniz kapsamında talep edebilirsiniz.

Destek talebinde bulunan kişilerin başvuruları ilk aşamada bağımsız uzmanlar tarafından uygunluk kontrolünden geçirildikten sonra, ikinci aşamada #SivilDüşün Teknik Destek Ekibi tarafından bütçe ve diğer detaylar için uygunluk kontrolünden geçirilmektedir.

Destek talebinde bulunmadan önce Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ayrıntılarına ve uygunluk kriterlerine göz atmak tıklayınız.

Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği’ne başvurmak için buraya tıklayarak MIS sistemine kayıt olunuz.

Skip to content