1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sanal fuar BUILD UPON...

Sanal fuar BUILD UPON ile kapsamlı yeşil iyileştirme

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK), parçası olduğu Avrupa çapındaki BUILD UPON projesi kapsamında Avrupa ülkelerinin Ulusal İyileştirme Stratejileri’ni geliştirmek ve uygulamak amacıyla 22 Ekim’de düzenlenecek sanal Fuar ve Konferans, Brightest! Greenest! Buildings EUROPE’ta katılımcı olarak yer alıyor.

BUILD UPON ile Kapsamlı Yeşil İyileştirme, sanal konferansı yenilikçi sanal fuar platformu ile birleştirerek Avrupa’nın en ilgili ve başarılı uzmanları, şirketleri ve diğer aktif yeşil bina paydaşları ile iyileştirme girişimleri ve projelerini bir araya getiriyor. Avrupa çapında binlerce yeşil bina uygulayıcısı gibi sadece bilgisayarınızı kullanıp bir “avatar” olarak çevrimiçi (online) katılım ile paranızı, zamanınızı ve gezegenimizi koruyun!

Ayrıntılı bilgiye www.BrightestGreenestBuildings.eu adresinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content