1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. School of Data ...

School of Data ‘burs’ ve ‘veri uzmanı’ programlarını duyurdu

School of Data burs ve veri uzmanı programlarını duyurdu. Gazeteciler, sivil toplum savunucuları ve veri okuryazarlığıyla ilgili herkesin başvurusuna açık programlar, Nisan-Aralık 2017 arasında yürütülecek. ‘2017 Burs ve Veri Uzmanı Programları’ için son başvuru tarihi 2 Nisan 2017.

Burs programı dahilinde aylık olarak 1000 ABD Doları en fazla 10 kişiye kadar verilecek.

Veri Uzmanı Programı dahilinde Uganda ve Tanzanya’da görevlendirilmek üzere 2 pozisyon açık. Ayda en fazla 10 gün çalışılacak pozisyonlarda verilecek toplam ücret 10.500 ABD Doları.

Burs programına başvurmak için buraya tıklayınız.
Veri uzmanı programına başvurmak için buraya tıklayınız tıklayınız.
Ayrıntılı bilgi için School of Data’nın web sitesi (https://schoolofdata.org/2017/03/02/apply-now-school-of-datas-fellowship-and-data-expert-programmes/) ziyaret edilebilir.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content