1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!”...

“Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” 31 Ocak’ta İstanbul’da!

“Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” Projesi’ AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün programı kapsamında, TOG ortaklığıyla, GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği tarafından yürütülen bir katılım projesidir (www.genchakli.org). Proje kapsamında çeşitli illerde gerçekleşen ve gençlik alanında çalışmalar yürüten sivil toplum örgütleri, üniversite öğrenci toplulukları ve gençlere yönelik olan Yerel Bilgilendirme Toplantılarından 31 Ocak 2015‘te İstanbul’da ikincisi gerçekleşecektir Toplantı süresince gençlik politikaları, ulusal gençlik konseyi, hak temelli yaklaşım, yerelde ve ulusalda gençliğin ve gençlik örgütlerinin mevcut durumu tartışılacak ve kuruluş çalışmaları devam eden Gençlik Örgütleri Forumu’nun önemi, yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler verilecektir. İstanbul Yerel Bilgilendirme Toplantısı başvuru formu için tıklayınız.   TARİH: 31 Ocak 2015 TOPLANTI SAATİ: 10.00-17.00 YER: Daha sonra duyurulacaktır. Daha detaylı bilgi ve başvuru için: *İstanbul Yerel Temas Noktası: Genar Ersoy Tel: 0536 297 03 56/ E-posta: genarersoy@gmail.com Serdar Akdeniz Tel: 0538 330 75 46/ E-Posta: serdarakdeniz00@gmail.com *Proje Asistanı: Ceylan İnceoğlu Tel: 0312 417 11 24- 115 E-posta: ceylan@gsm.org.tr

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content