1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!”...

“Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” Projesi Eskişehir Yerel Bilgilendirme Toplantısı

“AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar Hibe Programı desteğiyle,GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği ve TOG-Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığında yürüyen “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” Projesi Ekim ayında başladığı Yerel Bilgilendirme Toplantıları’na devam ediyor! Bu toplantılarda gençlik hakları ve gençlik politikalarını, yerel ve ulusal düzeyde gençlik örgütlerinin mevcut durumunu konuşuyoruz. Çünkü; gençlerin haklarına ilişkin söz hakkının öncelikli olarak gençlere ve gençlerin haklarının savunuculuğunu yapan örgütlere ait olduğuna inanıyoruz! “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” projesi, Gençlik Örgütleri Forumu isimli şemsiye yapının politika yapıcı ve karar vericiler tarafından bir danışma yapısı olarak tanınmasını sağlama ve Gençlik Örgütleri Forumu’nu bu yapılara ilişkin bir etki faktörü haline getirmeyi amaçlamakta. “Genç Haklı!” diyen herkesi birarada olmaya çağırıyoruz! Başvuru Formu Linki: http://goo.gl/forms/yTs4ohwcm3 ESKİŞEHİR YEREL BİLGİLENDİRME TOPLANTISI TARİH: 28 Şubat 2015 TOPLANTI SAATİ: 10:00-17:00 YER: Türk Kızılayı Eskişehir Gençlik Kolları Toplantı Salonu İstiklal Mah. İkieylül Cad. Kızılay İş Merkezi No:4 Zemin Kat (Arka Kapı) Eskişehir Daha detaylı bilgi ve başvuru için: Eskişehir Yerel Temas Noktası: Nurdan Terzioğlu Tel: 0546 284 04 78 E-posta: nurdan@demturkey.com

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content