1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Senin Hakkın Gençlik Hakkı’...

‘Senin Hakkın Gençlik Hakkı’ Yerel Bilgilendirme Toplantıları Ocak’ta

Gençlik Servisleri Merkezi DerneğiGSM ve Toplum Gönüllüleri Vakfı-TOG ortaklığında, AB Türkiye Delegasyonu #SivilDüşün Ağlar ve Platformlar Hibe Programı desteğiyle yürütülen “Senin Hakkın Gençlik Hakkı” Projesi Yerel Bilgilendirme Toplantıları 27-29 Ocak 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenleniyor. Etkinliğe başvurmak için son tarih: 16 Ocak 2017. GSM’nin toplantılarla ilgili duyurusu aşağıdadır:
“SENİN HAKKIN GENÇLİK HAKKI” PROJESİ YEREL BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI
27-29 Ocak 2017, Antalya
 
“AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar Hibe Programı tarafından desteklenen GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği ve TOG-Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığında yürütülen “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı” projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Yerel Bilgilendirme Toplantıları, 27-29 Ocak tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.
 
Toplantı da gençlik politikaları, hak temelli yaklaşım, yerelden ulusala gençlerin katılımı, gençlik sivil toplum kuruluşlarının mevcut durumu gibi konuları ele alacak ve bir katılım modeli olarak Gençlik Örgütleri Forumu’nun tüm bunların neresinde olduğunu değerlendireceğiz.
 
Yerel Bilgilendirme Toplantısına Türkiye’nin her yanından gençlik dernekleri, gençlik vakıfları, öğrenci toplulukları ve gençlik grupları davetlidir. Antalya’da 3 gün sürecek olan toplantıların seyahat ve konaklama masrafları proje bütçesinden karşılanacaktır. Son başvuru tarihi: 16 Ocak 2017/ Pazartesi, saat 17:00
 
Yerel Bilgilendirme Toplantıları’na başvuru yapmak için aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunun doldurulması zorunludur, mail yoluyla yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.”
 
 
Detaylı bilgi için: onur@gsm.org.tr

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content