1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Ses Sensin: STK’lar İçin...

Ses Sensin: STK’lar İçin Video Aktivizmi Atölyesi

Sivil Düşün desteği ile ilkinin Ankara’da gerçekleştirildiği “Ses Sensin: STK’lar İçin Videoaktivizmi Atölyesi”nin ikincisi Mersin’de gerçekleştirildi. Atölyenin temel amacı; farklı etnik ve dini gruplara, muhalif siyasi görüşlere, çevre meselelerine, farklı cinsel yönelimlere ve kimliklere vs. duyarlı STÖ’lere ana akım medyada görülmeyen, işitilmeyen, bilinmeyen seslerin, öykülerin, görüntülerin modern dijital görsel-işitsel teknikler kullanılarak video aracılığıyla görünür kılınmasını sağlayacak eğitimin programının düzenlenmesidir. Video aktivistleri, akademisyenler ve STK temsilcilerinin buluştuğu üç günlük eğitimde STÖ temsilcileri, temel video okuryazarlığı bilgi ve becerisine sahip olacaklar ve üzerine çalıştıkları konulara/sorunlara ilişkin kendi anlatılarını görsellik yoluyla aktarabileceklerdir.

[vc_gallery interval=”3″ images=”12624,12625,12627,12628,12629″ img_size=”600×350″][/vc_column][/vc_row][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content