1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Ses sensin’ video aktivizmi...

‘Ses sensin’ video aktivizmi atölyesi (Eğitimcilerin eğitimi)

Çalışma ile çeşitli STÖ’lere; farklı etnik ve dini grupların, muhalif siyasi görüşlerin, çevre meselelerinin, farklı cinsel yönelim ve kimliklerin medyadaki görünürlüğünü artırmalarına yönelik video ve dijital görsel teknik eğitimleri düzenleniyor. Eğitim verilecek kişilerin, deneyimlerini kendi örgüt veya mecralarındaki meslektaşlarına aktarmaları planlanıyor.

Video and digital visual technical trainings are offered to various CSOs to improve media visibility of different ethnic and religious groups, opposition political views, environmental issues, different sexual orientations and identities. It is planned that instructors share their experience with their colleagues in their own organizations or channels.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content