1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. SİTAP Çalışma Grupları Toplantısı...

SİTAP Çalışma Grupları Toplantısı Duyurusu!

Sivil Düşün AB Programı bu haberi “Sivil Toplum Afet Platformu” adına yayınlamaktadır.

Değerli Kuruluş Temsilcileri,

2014 Mayıs ayından bu yana Soma maden kazası ve Türkiye’deki Suriyeli sığınmacıların durumlarını gündemimizde önceliklendirdiğimiz için, Şubat ve Nisan aylarında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışma grubu toplantılarına yaz dönemi boyunca ara vermek zorunda kaldık. Bu süre boyunca aramıza yeni katılan STK’ları da kapsayan bir toplantıyla çalışma grupları yeniden bir araya geliyor. Üçüncü Sivil Toplum Afet Platformu: Çalışma Grupları Toplantısı’nı 17 Ekim2014 tarihinde Hayata Destek Toplantı Salonu’nda 14:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştireceğiz. Çalışma Grupları daha önceki toplantılarda yer almamış kuruluşların katılımına da açıktır.

Sivil Toplum Afet Platfomu Çalışma Grupları aşağıdaki temalar kapsamında toplanmaktadır. Çalışma Grupları hakkında ayrıntılı bilgi  için lütfen tıklayınız.

1.       Zarar Görebilir Gruplar

2.       Yasal Çerçeve

3.       AFAD İle İlişkiler

4.       Sivil Aktörler Arası İletişim ve Bilgi Paylaşımı

Toplantıda görüşmek dileğiyle, İyi çalışmalar, SİTAP Sekretaryası L.C.V. 13 Ekim 2014 tarihi akşamına kadar katılımınızı ve yer almak istediğiniz grubu e-posta ile  eemek@sitap.org adresine bildirmenizi rica ediyoruz.

Not: Program gündemi sizlerle daha sonra paylaşılacaktır.

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content