1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün AB Programı...

Sivil Düşün AB Programı Danışma Kurulu Ön Duyurusu

Sivil Düşün AB Programı, 2016 yılının ilk Danışma Kurulu Toplantısı’nda Türkiye’nin her ilinden sivil toplum temsilcisi ve aktivisti bir araya getirmeye hazırlanıyor. Şubat ayında Ankara’da gerçekleşecek iki günlük toplantıda sivil toplum örgütleri, platform ve ağlar, dernek, vakıf, sendika temsilcileri ve aktivistler ile birlikte aktivizm, sivil toplum ve hak temelli çalışmaları tartışmayı hedefliyoruz. Aktivizm, hak temelli çalışma ve sivil alanda çalışmaya yönelik oturum ve atölye çalışmalarının da programda yer alacağı Danışma Kurulu Toplantısı’na sizlerin de katkılarını bekliyoruz. Toplantı tarihi, yeri, adresi ve ayrıntılı programla beraber toplantıda düzenlemek istediğiniz atölye çalışmalarıyla ilgili çağrımız çok yakında Sivil Düşün web sitesi ve sosyal medya kanallarından duyurulacaktır.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content