1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün AB Programı...

Sivil Düşün AB Programı – Uzman Havuzu için Açık Çağrı

Sivil Düşün AB Programı 2016-2018 dönemi çalışmaları çerçevesinde sivil toplum örgütleri, ağlar/platformlar ve aktivistlerin ihtiyaç duydukları alanlarda kullanılmak üzere uzman havuzu oluşturmaktadır. Sivil toplum alanında çalışan, hak temelli süreçlere katkı veren uzmanları başvurmaları için davet ediyoruz. Uzman havuzu belirli bir tematik sınırlama içermemektedir. Mentörlük, danışmanlık, iletişim ve halkla ilişkiler, kapasite geliştirme (PCM, kolaylaştırıcı, moderatör v.b.), izleme-değerlendirme, etki değerlendirme, sivil toplum araştırmaları, hukuki ve mali danışmanlık, psikososyal ve tıbbi destek uzmanları ve benzeri alanlardaki uzmanlar Avrupa Birliği CV formatındaki İngilizce özgeçmişlerini 08 Mart – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında basvuru@sivildusun.eu adresine iletebilirler. Örnek özgeçmiş formuna buradan ulaşabilirsiniz. Uzman havuzuna gelecek olan başvurulara ilişkin bir kabul mekanizması işlemeyecek olup, sivil toplum örgütleri ve aktivistlerden gelecek ihtiyaça göre uzman havuzunda bulunan uzmanlarla iletişime geçilecektir.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content