1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Aktivist Destekleri...

Sivil Düşün Aktivist Destekleri Başvuruya Açıldı!

Değerli aktivistler/STÖ temsilcileri; Aktivist Programı’na başvuru yapmak için https://www.sivildusun.net/basvuru-2/ veya https://www.sivildusun.net/index-mis2.php  adresinden Sivil Düşün Bilgi Sistemi’ne kayıt olup başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra lütfen başvurunuzun Teknik Destek Ekibi’ne ulaşıp ulaşmadığından “Başvurularım” içerisinde başvurunuzun statüsüne kontrol ederek emin olun. Herhangi teknik bir problem ile karşılaştığınızda info@sivildusun.net adresinden veya 0312 428 05 61/62 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. https://www.sivildusun.net/basvuru-2/ adresinde Aktivist Programı Başvuru Rehberi, Aktivist Programı hakkında “Sıkça Sorulan Sorular”, örnek başvuru formları ve değerlendirme formunu bulabilirsiniz. Aktivist Programı yeni başvuru dönemi için başvuru üst limiti 5000 Avro‘dur. Sivil Düşün AB Programı    

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content