1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Aktivist Destekleri

Sivil Düşün Aktivist Destekleri

Değerli aktivistler/STÖ temsilcileri;

Aktivist Programı destekleri uygulama esaslarına ilişkin sivil toplum danışma çalışmalarımız devam ediyor. Başvuru ve uygulama esnasında sizlerden gelen geri bildirimlerin ve önerilerin yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Muğla, Adana, Mersin, Kahramanmaraş ve Hatay illerinden sivil toplum örgütleri temsilcileri ve aktivistlerle gerçekleştirilen Yerel Yönlendirme Kurulu toplantıları ile güncel ihtiyaçlar, sorunlar ve Aktivist programının işleyişine ilişkin öneriler toplandı. Katılımcı bir yaklaşım ile planlama çalışmaları yakın bir tarihte tamamlanacak ve Aktivist programı destekleri için duyuruya çıkılacaktır. Lütfen Sivil Düşün web sitesi ve sosyal medya araçlarını takipte kalın!

Web: www.sivildusun.net

Facebook: www.facebook.com/SivilDusun

Twitter: www.twitter.com/@SivilDusun

Sivil Düşün AB Programı

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content