1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Aktivist Programı,...

Sivil Düşün Aktivist Programı, Bilgi Sistemi Kullanım Rehberi

Değerli aktivistler/STÖ temsilcileri; Aktivist Programı’na başvuru yapmak için https://www.sivildusun.net/basvuru-2/ veya https://www.sivildusun.net/index-mis2.php  adresinden Sivil Düşün Bilgi Sistemi’ne kayıt olup başvuru yapabilirsiniz. Sivil Düşün Bilgi Sistemi’ne kayıt olma ve başvuru oluşturma aşamalarına ilişkin önemli noktaları aşağıda sizinle paylaşıyoruz:

  • Bilgi sistemine kayıt aşamasında bir e-posta adresi girmeniz ve şifre oluşturmanız gerekmekte. Şifre oluştururken lütfen herhangi bir noktalama veya tire işareti kullanmamaya dikkat edin.
  • Aktivist Programı yeni başvuru dönemi için başvuru üst limiti 5000 Avro‘dur. Bütçesi 5000 Avro’yu aşan başvurular desteklenmeyecektir. Bu nedenle TL olarak girdiğiniz bütçelerin 5000 Avro’yu aşıp aşmadığından lütfen emin olun.
  • Başvurunuzu oluştururken soruların üzerinde yer alan ve sistem içerisinde çıkan uyarıları lütfen dikkatle okuyun.
  • Başvurunuzu oluşturduktan sonra mutlaka başvurunuzu kaydedin. Başvurunuzu kaydettikten sonra yeni çıkan sayfadan “Değerlendirmeye Gönder” butonuna basarak başvurunuzu değerlendirme için Teknik Destek Ekibine iletmeniz gerekmektedir.
  • Başvuru yaptıktan sonra lütfen başvurunuzun Teknik Destek Ekibi’ne ulaşıp ulaşmadığından “Başvurularım” içerisinde başvurunuzun statüsünü kontrol ederek emin olun. Başvurunuz Teknik Destek Ekibine iletilmiş ise başvuru statüsü “Yönetici Onayında” olarak gözükecektir. Herhangi teknik bir problem ile karşılaştığınızda info@sivildusun.eu adresinden veya 0312 428 05 61/62 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Başvuru süreci ile ilgili tüm bilmek istedikleriniz ve sorularınız için https://www.sivildusun.net/basvuru-2/ adresinde Aktivist Programı Başvuru Rehberi, Aktivist Programı hakkında “Sıkça Sorulan Sorular”, örnek başvuru formları ve değerlendirme formunu bulabilirsiniz.  

Skip to content