1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Aktivist Programı...

Sivil Düşün Aktivist Programı etkinlik/toplantı ve örgütlenme destekleri hakkında

Sivil Düşün Aktivist Programı Etkinlik/Toplantı ve Örgütlenme Destekleri Hakkında…

Sivil Düşün Aktivist Programı altında bulunan Etkinlik/Toplantı ve Örgütlenme Destekleri kapsamında destek talep rehberinde de belirtildiği üzere 2016 yılı içerisinde toplamda en fazla 50 adet Etkinlik/Toplantı ve Örgütlenme çalışmasına destek verilmesi öngörülmüş ve bu sayıya ulaşılmıştır.

2016 yılı için Etkinlik/Toplantı ve Örgütlenme destekleri kapsamında karşılanamayacak bir beklentiyi önlemek ve Teknik Destek ekibinin uygulama kapasitesini aşmamak amacıyla her iki kategori altında sağlanan toplantı destekleri (yalnızca mekan kirası, yemek ve ikram giderleri ve toplantılarınız çerçevesinde sunulacak teknik destek) geçici bir süre için durdurulacak ve 2017 yılı başında tekrar başlayacaktır. Etkinlik/Toplantı ve Örgütlenme Destekleri altında bulunan diğer ihtiyaç kalemleri çerçevesinde sunduğumuz destekler devam etmektedir.

Etkinlik/Toplantı ve Örgütlenme desteği talepleriniz için Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile iletişime geçmenizi öneririz. Sivil Düşün Aktivist Programı kapsamında sunulan tüm destekler için Sivil Düşün web sitesini ziyaret edebilirsiniz. >> https://www.sivildusun.net/destekler

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content