1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Danışma Kurulu...

Sivil Düşün Danışma Kurulu Toplantısı ertelendi

Sivil Düşün AB Programı, 15 Temmuz akşamı Ankara’da ve eş zamanlı olarak diğer illerde yaşanan gelişmeler sonucu, katılımcıların güvenliğini dikkate alarak 20-21 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan 6.Danışma Kurulu  Toplantısı’nı erteleme kararı almıştır. Toplantı ileri bir tarihte yeniden düzenlenecektir.

Toplantıya katılım gösterecek davetliler, Danışma Kurulu Toplantısı’nın yeni tarihi belirlendiğinde öncelikli olarak haberdar edilecektir.

Şehir dışından katılım göstereceklerin ulaşım ve konaklama rezervasyonlarına ilişkin olarak organizasyon firması aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

6.Danışma Kurulu’nun yeni tarihi ve programa ilişkin gelişmeleri Sivil Düşün AB Programı web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content