1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün desteği ile...

Sivil Düşün desteği ile Gençlik Hakları Derneği toplantıları

Gençlik Hakları DerneğiSivil Düşün Aktivist Programı’nın desteği ile farklı tarihlerde ve farklı katılımcılarla, üç hafta sonu atölye çalışmaları gerçekleştirecek. Atölye çalışmalarında sivil toplum, hak temelli yaklaşımlar, Türkiye’de ve diğer ülkelerdeki gençlik hakları ile ilgili güncel durumlara yönelik eğitimlerin yanında, katılımcıların interaktif bir şekilde gerçekleştireceği oturumlar da olacaktır. Katılımcılardan beklentiler:

  • 16-35 yaşları arasında olmak,
  • Eskişehir’de ikamet etmek,
  • Herhangi bir sivil toplum kuruluşunda daha önce gönüllülük – profesyonel çalışma yapmış olmak ya da sivil topluma ilgi duymak,
  • Belirtilen tarihlerde, saat 10:00 – 18:00 arasında tam zamanlı katılım sağlamak.

Peki ne olacak? Gençlik hakları konusunda, Türkiye’de önemli çalışmalar yapmayı hedefleyen Gençlik Hakları Derneği’nin strateji belirlemesinde bir tuğla da siz koyacaksınız. Üzerine çalışılmasının gerekli olduğu alanlar hakkında fikir beyan ederek Türkiye’deki gençlik hakları konusunda katkı sağlamış olacaksınız. Yeni arkadaşlar edinecek, yeni bilgi ve becerilere sahip olacak, gençliğin haklarının birincil ağızdan duyulmasını sağlayacaksınız! Eğer etkinliğe ilgi duyuyor ve aramızda bulunmak istiyorsanız, 25 Ekim 2015 saat 18:00’a kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmanızı rica ediyoruz. Tüm başvuranlar, 28 Ekim 2015 tarihinde katılımları ile ilgili e-posta alacak ve aynı zamanda sonuçlar resmi Facebook sayfasında (facebook.com/genclikhaklari) açıklanacaktır. Sorularınız için info@allrightturkey.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. İlk toplantı tarihi: 7-8 Kasım 2015 Yer: İbis Otel / Eskişehir İletişim Kişisi: Nurdan TERZİOĞLU (0546 284 04 78) Başvuru adresi: http://goo.gl/forms/GCFONVMfhL Gençlik Hakları Derneği hiçbir surette başvurulara ilişkin din, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, etnik köken, engellilik ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yapmaz.

Skip to content