1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün desteğiyle Polonya’daki...

Sivil Düşün desteğiyle Polonya’daki uluslararası demokrasi forumuna katılabilirsiniz

Uluslararası Demokrasi Forumu- Personal Democracy Forum 6-7 Nisan 2017 tarihlerinde Polonya’nın Gdansk şehrinde gerçekleşiyor. Ana tartışma temalarının yurttaş katılımı ve şeffaflık olacağı foruma katılmak için buraya tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Orta ve Doğu Avrupa’da gelişen teknolojilerin demokrasi, sürdürülebilirlik, yaratıcılık gibi kavramlarla bir arada tartışılacağı foruma 400’ün üzerinde katılımcı kabul edilecek.

Forum programının ayrıntılarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Uluslararası alandaki hak temelli toplantılara katılımınız ve ağ oluşturma/ savunuculuk çalışmalarınız #SivilDüşün Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği kapsamında desteklenmektedir. Polonya’da gerçekleşen foruma 1 aydan az süre kaldığı için, desteğe vize-pasaport sorunu olmayan aktivistlerin başvurması tercih edilir.

Uluslararası Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ile;

  • Uluslararası ve ulusal seyahat [simple_tooltip content=’Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Krallık, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çekya, Danimarka, Ermenistan, Estonya, Fas, Filistin Bölgesel Otoritesi, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Kıbrıs, Kosova, Letonya, Libya, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Mısır, Malta, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suriye, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan ‘] (Uluslararası seyahate uygun ülkeler listesi) [/simple_tooltip]
  • Vize
  • Pasaport
  • Konaklama
  • Belge tercüme (Bu destek kalemi yalnızca sivil toplum örgütleri için uygun gider olacaktır.)
  • Ardıl ve diğer tercüme (Yurt dışı seyahatlerde gerekli olursa, çevirmenin yalnızca seyahat ve konaklama giderleri uygundur. Bu destek kalemi yalnızca sivil toplum örgütleri için uygun gider olacaktır.)

masraflarınızı uluslararası hareketliliğiniz kapsamında talep edebilirsiniz.

Destek talebinde bulunan kişilerin başvuruları ilk aşamada bağımsız uzmanlar tarafından uygunluk kontrolünden geçirildikten sonra, ikinci aşamada #SivilDüşün Teknik Destek Ekibi tarafından bütçe ve diğer detaylar için uygunluk kontrolünden geçirilmektedir.

Destek talebinde bulunmadan önce Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ayrıntılarına ve uygunluk kriterlerine göz atmak tıklayınız.

Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği’ne başvurmak için buraya tıklayarak MIS sistemine kayıt olunuz.

Skip to content