1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün “Sivil Toplum...

Sivil Düşün “Sivil Toplum Danışma Toplantı”larının ikincisi 06 Mayıs’ta Trabzon’da!

06 Mayıs 2015 (Çarşamba) tarihinde Trabzon’da düzenlenecek olan, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı “Sivil Toplum Danışma Toplantısı” Usta Park Hotel’de gerçekleştirilecek. 2012 yılından bu yana Sivil Düşün AB Programı kapsamında aktivistler, platformlar, ağlar, dernekler, vakıflar, kooperatifler, sendikalar ve kent konseylerininin hak temelli çalışmalarını desteklemeye devam ediyoruz. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun hak temelli çalışmaları ve sivil toplumu desteklediği Sivil Düşün AB Programı üçüncü yılında da bölgesel ve tematik toplantılar düzenleyerek danışma süreçleri çerçevesinde sivil toplumun ihtiyaçlarını belirlemeyi amaçlıyoruz. 06 Mayıs tarihinde Trabzon’da gerçekleştireceğimiz bölgesel Danışma Toplantısı çerçevesinde;

  • Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun sivil toplum programları hakkında bilgilendirme yapmayı,
  • Sivil Düşün Aktivist Programı hakkında farklı tematik gruplara ve bölgelere detaylı bilgi aktarmayı,
  • Aktivistler ve sivil toplum örgütlerinin bir araya geleceği ve deneyim paylaşımında bulunacağı ortamlar oluşturmayı,
  • Hak temelli çalışmaların ana akımlaştırılması ve desteklenmesi için deneyim paylaşımı ortamlarının yaratılmasını,
  • Yerel, tematik çalışma alanları ile ilgili sorun/ihtiyaç ve sınırlamaların yerinde tespit edilerek program uygulaması ve önceliklerine yansıtılmasını amaçlıyoruz.

Toplantı, Artvin, Bayburt, Giresun, Trabzon, Rize illerinde bulunan dernekler, vakfılar, hak temelli kooperatifler, kar amacı gütmeyen ve hak temelli çalışan şirketler, ağlar, platformlar, sendikalar, kent konseyleri ile aktivistlerin katılımına açık olacaktır. Toplantıyı 50 katılımcı ile sınırlanmayı öngörüyoruz ve bu nedenle toplantıya katılmak isteyen tüm sivil toplum örgütlerinden ve aktivistlerden kendilerini ve yaptıkları çalışmaları tanıtıcı kısa bir bilgi notunu info@sivildusun.eu adresine iletmelerini rica ediyoruz. Toplantı programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sivil Düşün_ST Danışma Toplantısı_Trabzon_Program

Usta Park Hotel

İskender Paşa Mahallesi No:6/8, 61100

TRABZON

0462 326 5700

info@ustaparkhotel.com

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content