1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sixth Annual Conference of...

Sixth Annual Conference of the Historical Dialogues, Justice and Memory Network : Confronting Violent Pasts and Historical (In)Justice

1-3 Aralık 2016 tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleştirilecek olan “Geçmişle Hesaplaşma ve Tarihsel Adalet” konferansına sunum yapmak üzere kabul edildim. 3 gün sürecek konferansta Balkanlar, Türkiye, Ortadoğu ve Amerika’dan çok sayıda katılımcı bu bölgelerdeki geçiş dönemi adaleti, toplumsal hafıza, barış mücadelesi, çatışma çözümü, soykırım alanlarında sunum yapacaklar.
“Historical Dialogue and Accountability” komisyonu öncülüğünde düzenlenen konferansta, farklı bölgelerden geçmişle hesaplaşma ve barış çalışmalarına yoğunlaşan aktivist ve akademisyenlerin biraraya gelerek bir ağ oluşturması hedefleniyor.

2016 Network Conference


Ayrıntılı program: http://historicaldialogues.org/confronting-violent-pasts-and-historical-injustice/

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content