1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Solfasol Dijital

Solfasol Dijital

Gazete Solfasol Mayıs 2011’de yayınlanmaya başlayan aylık bir Ankara gazetesi. Aynı zamanda çağdaş kent çalışmalarıyla ilgili evrensel tartışmaların yer aldığı bir kaynak.Bu çalışma kapsamında yeni medya dijital habercilik, sosyal medya, veri madenciliği, veri görselleştirme  ve doğrulama, dijital görsel araç kullanımı, kent gazeteciliği, hak haberciliği konularında atölyeler düzenledi. Atölyeler sonucunda Solfasol’ e özgün içerik formatları ve dijital üretim modeli tartışılarak, Solfasol Dijital Platformu oluşturuldu.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content