1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sosyal Kuluçka Merkezi başvuruları...

Sosyal Kuluçka Merkezi başvuruları sona eriyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Kuluçka Merkezi STÖ’Lerin kurumsal gelişimlerine yönelik programlar düzenliyor. Merkez, Nisan – Haziran 2017 ayları arasında gerçekleştirilecek yeni dönem programında kurumsal iletişim stratejilerinin geliştirilmesini ele alacak.

Yeni dönem programın amaçları, takvimi, başvuruda aranan özelliklere dair ayrıntılı bilgiye http://www.sosyalkulucka.bilgi.edu.tr adresinden ulaşılabilir. Başvuru için son gün 27 Mart 2017.

Başvuru formu için >> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyjiIXCnTLfbZh9kYrhp-k_bibrz6jtlZPVd8V9KVfcQ5kYw/viewform?c=0&w=1

Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından yayınlanan duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

“Sosyal Kuluçka Merkezi Sivil Toplum Kuruluşların ve Yurttaş Girişimlerinin kurumsal iletişim ihtiyaçlarını desteklemek üzere Kurumsal İletişim Stratejisi Oluşturma Programı düzenliyor.

Sınırlı sayıda Sivil Toplum Kuruluşu ve Yurttaş Girişiminin destekleneceği bu programa İstanbul’da bulunan daha önce Sosyal Kuluçka Merkezi’nin herhangi bir programından yararlanmış yada yararlanmamış hak temelli çalışan tüm kurumlar başvurabilir.

Son başvuru tarihi 27 Mart 2017 Pazartesi
Ayrıntılar ve başvuru formu: http://www.sosyalkulucka.bilgi.edu.tr

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content