1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. STGM Gaziantep’te kamu-sivil toplum...

STGM Gaziantep’te kamu-sivil toplum diyaloğu eğitim ve atölyesi düzenliyor

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi-STGM, “Yerelde Kamu-Sivil Toplum Diyaloğu Projesi” kapsamında 7 ilde düzenleyeceği atölye ve eğitim çalışmalarının altıncısını Gaziantep’te gerçekleştiriyor. Gaziantep’te faaliyet gösteren kamu kurumlarından ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin katılımına açık toplantılar için STGM’nin yaptığı duyuru aşağıdadır:”Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) ile Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM), Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği’nin finansal desteğiyle ‘Yerelde Kamu-Sivil Toplum Diyaloğu Projesi’ kapsamında 7 ilde, kamu kurumları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin katılımıyla, eğitim ve atölye çalışması formatında, iki günlük toplantılar düzenliyor.

Bu çerçevede altıncı toplantı 23-24 Mart 2017 tarihlerinde Gaziantep’te gerçekleştirilecek. Etkinliğin ilk gününde AB Müzakere Süreci ve Sivil Toplum; Sivil Toplum ve Katılımcı Demokrasi; AB Mali Yardımları Kapsamında STÖ’lere Sağlanan Destekler konularında eğitim verilecek. İkinci günde Avrupa’dan Kamu-Sivil Toplum İşbirliği için İyi Örnekler sunumunun ardından, ildeki sivil toplum örgütlerinin kamu kurumlarıyla; kamu kurumlarının sivil toplum örgütleriyle diyalog deneyimlerini paylaşacakları ve sivil toplum-kamu idaresi arasındaki işbirliği vizyonunun tartışılacağı atölye çalışması gerçekleştirilecek.

Eğitim ve toplantıya Gaziantep’ten katılmak isteyen STÖ temsilcileri aşağıda yer alan ‘Başvuru Formu’ başlığına tıklayarak formu doldurabilirler. Başvuru formları ve cinsiyet eşitliği göz önünde bulundurularak yapılacak değerlendirme sonucunda çalışmaya katılabilecek STO’lerden birer temsilci kabul edilecektir.”[vc_btn title=”Başvuru Formu” style=”flat” color=”orange” size=”lg” align=”center” css_animation=”appear” link=”url:https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2Fe%2F1FAIpQLSdY3osdACfM2Rgmj5socLuyvL51YJ2NBZoVXVg1lAGsY8mIeQ%2Fviewform%3Fc%3D0%26w%3D1||target:%20_blank”]

Son Başvuru Tarihi: 16 Mart 2017, Perşembe 17:00

“Sadece Gaziantep’ten STÖ’ler davetli oldukları için konaklama ve ulaşım masrafları karşılanmayacaktır. Engelli ve özel sağlık sorunu bulunan katılımcılar ise ihtiyaçlarına ilişkin STGM ile iletişime geçebilirler.”

Sorularınız için öncelikle e-posta ile iletişime geçmenizi öneririz:

 
Tezcan Eralp Abay / Cevahir Özgüler
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi
Tunus Caddesi 85/8 Kavaklıdere ANKARA
+90.312 442 42 62

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content