1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Strasbourg’da toplumsal cinsiyet eşitliği...

Strasbourg’da toplumsal cinsiyet eşitliği semineri

Avrupa Konseyi Gençlik Bölümü 1-3 Haziran 2016 tarihleri arasında Strasbourg’daki European Youth Centre’da gerçekleşecek “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Önemli” (Gender equality matters) başlıklı seminer için başvurularınızı bekliyor. Gençlik politikaları ve kültürlerarası gençlik aktivitelerinde toplumsal cinsiyet eşitliğinin ne anlama gelmesi gerektiğinin, gençlik aktivitelerinde toplumsal cinsiyet eşitliğinin nasıl öne çıkarılacağının konuşulacağı seminer 30 farklı genci bir araya getirerek Gençlik Bölümü, gençlik örgütleri, hükümet temsilcileri ve eğitimciler arasında sinerji yaratmayı hedefliyor. Gençlik alanında deneyimi olan ve toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda bilgi sahibi adaylar buradaki başvuru formunu doldurarak 25 Nisan’a kadar seminere başvuruda bulunabilir. Konaklama ve ulaşım masrafları Avrupa Konseyi tarafından karşılanacak. Seminer hakkında daha detaylı bilgiyi burada yer alan dökümanda bulabilirsiniz.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content